• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Premiere Pro Video Editing Project Format Adobe Systems

Co to jest plik PPJ?

Projekt wideo stworzony przez Adobe Premiere 6, aplikację do edycji wideo. Przechowuje filmy wideo, przejścia i efekty. Służy do zapisywania projektów edycyjnych. Utworzone tylko w wersji Premiere w systemie Windows.

Projekty Adobe Premiere Pro korzystają teraz z rozszerzenia .PRPROJ. Premiere Pro CS5 może nadal importować pliki projektu PPJ i przekształcać je w formacie PRPROJ.

Jak otworzyć plik PPJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPJ

Inne problemy z plikiem PPJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPJ:

  • plik PPJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik