• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PP4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PP4. Jeżeli chcesz otworzyć plik PP4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PP4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Micrografix Picture Publisher Bitmap Graphics Format Corel

Co to jest plik PP4?

Obraz utworzony za pomocą programu Picture Publisher, programu służącego do tworzenia i edycji zdjęć cyfrowych. Zawiera obraz bitmapowy przechowywany w zastrzeżonym formacie. Utworzone w obrazie Wydawca wersji 4.

Micrografix opracował format pliku PP4 dla Picture Publisher, który został przejęty przez firmę Corel.

Jak otworzyć plik PP4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PP4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PP4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PP4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PP4

Inne problemy z plikiem PP4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PP4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PP4:

  • plik PP4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PP4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PP4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik