• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku POST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem POST. Jeżeli chcesz otworzyć plik POST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku POST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yahoo! Messenger Format Light of Creativity

Co to jest plik POST?

Plik danych stworzony przez firmę LIGHT, czyli System internetowy umożliwiający użytkownikom rejestrowanie, organizowanie i dzielenie się życiowymi doświadczeniami. Zapisuje fakt życia użytkownikowi i może zawierać obrazy, pliki PDF, filmy wideo i inne pliki.

Plik POST nie jest już używany, ponieważ wszystkie dane użytkownika są teraz przechowywane w pliku .LIFE.

Jak otworzyć plik POST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku POST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi POST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem POST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik POST

Inne problemy z plikiem POST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem POST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami POST:

  • plik POST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku POST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik POST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik