• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku POI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem POI. Jeżeli chcesz otworzyć plik POI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku POI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Magellan Maestro Point Of Interest Format Magellan

Co to jest plik POI?

Plik POI (Point of Interest) używany przez Magellan Maestro do osobistych systemów nawigacyjnych. Zawiera jeden lub kilka interesujących miejsc, w tym ich nazwy i lokalizacje. Może to być cel nawigacji lub punkt używany do generowania tras nawigacyjnych.

Jak otworzyć plik POI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku POI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi POI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem POI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik POI

Inne problemy z plikiem POI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem POI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami POI:

  • plik POI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku POI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik POI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik