• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku POBJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem POBJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik POBJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku POBJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Photo Pos Pro Vector Object Format Power Of Software

Co to jest plik POBJ?

Plik obiektów wektorowych stosowany przez Photo Pos Pro, darmowy edytor zdjęć i grafiki dla systemu Windows. Podobnie jak grafikę clipart i zapisuje obraz wektorowy, który można wstawić do dokumentu rysunku stron lub rysunku strony Photo Pos Pro.

Obiekty wektorowe Pos Pro można uzyskać, wybierając Tools & rarr. Dodaj / Przeglądaj obiekty ... Z menu aplikacji.

Jak otworzyć plik POBJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku POBJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi POBJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem POBJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik POBJ

Inne problemy z plikiem POBJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem POBJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami POBJ:

  • plik POBJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku POBJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik POBJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić