• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik PNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple MacPaint Format Graphic Format Apple

Co to jest plik PNT?

Czarno-biały obraz bitmapowy utworzony przy użyciu programu do malowania Macintosh, MacPaint. Przerwanie po wydaniu systemu Mac OS 7.0.

Jak otworzyć plik PNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PNT

Inne problemy z plikiem PNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PNT:

  • plik PNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik