• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PNO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PNO. Jeżeli chcesz otworzyć plik PNO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PNO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 8 Piano Song Format Microsoft

Co to jest plik PNO?

Pliki piosenek używane przez Fortepian, aplikację do gry na fortepianie dołączoną do Prezentacji dla programistów w systemie Windows 8. Zapisuje notatki, które są automatycznie odtwarzane na fortepianie oprogramowania. Może być używany do dzielenia się pieśniami z innymi.

Jak otworzyć plik PNO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PNO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PNO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PNO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PNO

Inne problemy z plikiem PNO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PNO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PNO:

  • plik PNO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PNO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PNO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik