• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PNH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PNH. Jeżeli chcesz otworzyć plik PNH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PNH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Project ROME Plug-in Archive Adobe Systems Incorporated

Co to jest plik PNH?

Wtyczka używana przez Project ROME, aplikację do tworzenia i publikowania treści. Zawiera dane zwiększające funkcjonalność programu. Służy do rozszerzania możliwości programu. Mogą być tworzone przez programistów zewnętrznych.

W listopadzie 2010 r. Projekt ROME został przerwany, ale nadal jest dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik PNH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PNH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PNH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PNH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PNH

Inne problemy z plikiem PNH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PNH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PNH:

  • plik PNH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PNH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PNH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik