• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PNF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PNF. Jeżeli chcesz otworzyć plik PNF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PNF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Precompiled Setup Information Format N/A

Co to jest plik PNF?

Plik PNF jest plikiem konfiguracyjnym obsługiwanym przez system, który jest tworzony podczas uruchamiania pliku .INF. Jest on przechowywany w folderze% Windir% Inf lub% Systemroot% Inf w systemie Windows.

Jak otworzyć plik PNF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PNF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PNF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PNF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PNF

Inne problemy z plikiem PNF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PNF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PNF:

  • plik PNF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PNF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PNF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik