• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PNA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PNA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PNA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PNA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PhatNoise Music Manager Audio Format PhatNoise

Co to jest plik PNA?

Własny format audio opracowany przez PhatNoise. Odtwarzane przy użyciu oprogramowania PhatNoise lub sprzętu audio firmy PhatNoise, takich jak systemy samochodowe PhatBox. Obsługiwane w systemach Windows bezpośrednio i na Mac OS X za pośrednictwem pomocy osób trzecich.

Jak otworzyć plik PNA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PNA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PNA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PNA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PNA

Inne problemy z plikiem PNA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PNA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PNA:

  • plik PNA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PNA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PNA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik