• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PN. Jeżeli chcesz otworzyć plik PN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Powernoodle Format Powernoodle

Co to jest plik PN?

Plik utworzony przez Powernoodle, aplikację współpracy online służącą do omawiania planów biznesowych, pomysłów i implementacji. Przechowywanie zawartości utworzonej za pośrednictwem sesji Udostępnianie, takich jak diagramy, zarysy, materiały informacyjne lub inna treść dokumentu biznesowego. Umożliwia użytkownikom szablon własności intelektualnej organizacji, procesów, reguł biznesowych i wiedzy, aby dzielić się z innymi.

Pliki PN są zapisywane w formacie zwykłego tekstu. Określają tytuł, autorkę i datę zawartości oraz kluczowy kod, który służy do jednoznacznego identyfikowania i ładowania zawartości w Powernoodle.

Powernoodle ma darmową aplikację do rejestracji na swojej stronie internetowej, aby zapewnić, że wszyscy odbiorcy plików PN mogą je otworzyć.

Jak otworzyć plik PN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PN

Inne problemy z plikiem PN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PN:

  • plik PN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik