• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pegasus Mail WinPMail State Format David Harris

Co to jest plik PMJ?

Plik używany przez Pegasus Mail, program pocztowy klienta. Zawiera informacje o konfiguracji skrzynki pocztowej, takie jak domyślne widoki poczty. Często znaleziony z nazwą pliku state.Pmj w głównym katalogu instalacji Pegasus Mail.

Pliki PMJ są przechowywane w formacie zwykłego tekstu z sekcjami wskazanymi nawiasami kwadratowymi. Niektóre sekcje zawierają "[OGÓLNE]" i "[READER]".

Jak otworzyć plik PMJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMJ

Inne problemy z plikiem PMJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMJ:

  • plik PMJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik