• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Performance Monitor Chart Settings Format Microsoft

Co to jest plik PMC?

Zawiera ustawienia dla Monitora wydajności, programu monitorowania systemu Windows NT i Windows Server. Zawiera opcje konfiguracji wykresów i ustawienia liczników, które określa, które procesy mają być monitorowane.

Jak otworzyć plik PMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMC

Inne problemy z plikiem PMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMC:

  • plik PMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik