• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PM5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PM5. Jeżeli chcesz otworzyć plik PM5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PM5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe PageMaker 5 Document Format Adobe Systems

Co to jest plik PM5?

Dokument układu strony utworzony przez program Adobe PageMaker 5, program do tworzenia wysokiej jakości publikacji. Może to być biuletyn, broszura, ulotka lub inny rodzaj dokumentu. Zawiera tekst, grafikę i dane formatowania strony.

Pliki PM5 mogą zostać otwarte przez program Adobe PageMaker 5.0 i późniejsze wersje. Mogą być konwertowane na pliki .PMD z PageMaker 7.0, które można otworzyć za pomocą programu Adobe InDesign.

Jak otworzyć plik PM5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PM5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PM5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PM5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PM5

Inne problemy z plikiem PM5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PM5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PM5:

  • plik PM5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PM5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PM5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PM5
PM5 do PMD