• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PM4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PM4. Jeżeli chcesz otworzyć plik PM4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PM4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe PageMaker 4 Document Adobe Systems

Co to jest plik PM4?

Dokument układu strony utworzony przez firmę Adobe PageMaker 4. Może zawierać sformatowany tekst i obrazy oraz wiele stron. Używany do tworzenia broszur, ulotek i innych specjalnie sformatowanych dokumentów.

Pliki PM4 mogą zostać otwarte przez program Adobe PageMaker 4.0 i nowsze wersje. Mogą być konwertowane na pliki .PMD z PageMaker 7.0, które można otworzyć za pomocą programu Adobe InDesign.

Jak otworzyć plik PM4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PM4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PM4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PM4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PM4

Inne problemy z plikiem PM4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PM4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PM4:

  • plik PM4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PM4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PM4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik