• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Prelude Project Adobe Systems

Co to jest plik PLPROJ?

Plik PLPROJ to projekt utworzony przez program Adobe Prelude, program służący do porządkowania plików wideo podczas produkcji wideo. Zapisuje odniesienia do wszystkich plików multimedialnych, które zostały zaimportowane lub "spożywane" w projekcie. Pliki PLPROJ umożliwiają producentom wideo i edytorom organizowanie wszystkich zasobów wideo w jednym miejscu.

Pliki PLPROJ są tworzone przez Preludium, gdy użytkownik zapisuje projekt. Jest to główny typ pliku powiązany z preludium.

Plik PLPROJ można utworzyć, wybierając Plik i rarr. Nowy projekt ..., dokonując edycji, a następnie wybierz Plik i rarr. Zapisz jako .... Możesz otworzyć plik PLPROJ, wybierając Plik i rarr. Otwarty projekt....

Pliki PLPROJ nie przechowują danych wideo. Przechowują one tylko odniesienia do plików wideo, a więc są stosunkowo niewielkie.

Jak otworzyć plik PLPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLPROJ

Inne problemy z plikiem PLPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLPROJ:

  • plik PLPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik