• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLI. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PL/I Program Source Code Format IBM

Co to jest plik PLI?

Plik kodu źródłowego programu napisany w języku PL / I (język programowania One One). Opracowany przez IBM w 1960 i często używany do zastosowań biznesowych, inżynieryjnych i naukowych.

PL / I ma na celu zapewnienie solidności, niezależności maszyny, programowania strukturalnego i dynamicznego zarządzania pamięcią masową. Zawiera również kilka wbudowanych funkcji manipulacji ciągami.

Jak otworzyć plik PLI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLI

Inne problemy z plikiem PLI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLI:

  • plik PLI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik