• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArchiCAD Archive Project Format Graphisoft

Co to jest plik PLA?

Archiwum projektu zapisane przez ArchiCAD, program do modelowania 3D używany przez architektów. Mogą zawierać wiele projektów CAD (pliki .PLN), a także części Biblioteki, do których można odwoływać się wzorami zawartymi w archiwum.

Jak otworzyć plik PLA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLA

Inne problemy z plikiem PLA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLA:

  • plik PLA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik