• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PKH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PKH. Jeżeli chcesz otworzyć plik PKH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PKH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle PL/SQL Package Format Oracle

Co to jest plik PKH?

Pakiet utworzony za pomocą oprogramowania bazy danych Oracle PL / SQL. Zawiera kod SQL i skrypty używane do uzyskiwania dostępu do informacji z baz danych kompatybilnych z Oracle. Może być uruchamiany jako skrypt.

Jak otworzyć plik PKH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PKH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PKH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PKH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PKH

Inne problemy z plikiem PKH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PKH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PKH:

  • plik PKH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PKH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PKH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik