• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PKEY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PKEY. Jeżeli chcesz otworzyć plik PKEY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PKEY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PowerKey Encrypted Format Elcor Software

Co to jest plik PKEY?

Plik utworzony przez Powerkey, bardzo zaawansowany zestaw narzędzi do szyfrowania, wyposażony w wiele unikalnych funkcji. Utworzone i zapisane jako szyfrowane pakiety przez program Powerkey. Może być używany do ukrywania i przechowywania poufnych poufnych lub prywatnych plików na komputerach osobistych.

Powerkey może przeprowadzać szyfrowanie bloków plików i folderów przy użyciu jednego z 8 znanych algorytmów kryptograficznych, a następnie kompresowanie danych przy użyciu metody zip. Po zakończeniu procesu szyfrowania użytkownik otrzymuje plik z rozszerzeniem ".Pkey".

Jak otworzyć plik PKEY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PKEY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PKEY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PKEY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PKEY

Inne problemy z plikiem PKEY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PKEY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PKEY:

  • plik PKEY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PKEY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PKEY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik