• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PKA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PKA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PKA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PKA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Packet Tracer Practice Activity Format Cisco

Co to jest plik PKA?

Plik aktywności sesji ćwiczeń utworzonej za pomocą narzędzia do nauki systemu interaktywnego sieci Packet Tracer. Zawiera instrukcje dotyczące projektowania, konfigurowania, monitorowania i rozwiązywania różnych ustawień sieciowych.

Jak otworzyć plik PKA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PKA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PKA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PKA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PKA

Inne problemy z plikiem PKA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PKA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PKA:

  • plik PKA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PKA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PKA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik