• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PK2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PK2. Jeżeli chcesz otworzyć plik PK2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PK2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Silkroad Online Game Data Format Joymax

Co to jest plik PK2?

Zawiera dane gry używane przez Silkroad, MMORPG multiplayer MMORPG opracowane przez Joymax, firmę z Korei Południowej. Może zawierać grafikę, dźwięki, muzykę itd. Zapisane w formacie skompresowanym i zaszyfrowanym.

Przykłady plików PK2 to Media.Pk2, Music.Pk2, Map.Pk2 i Particles.Pk2. Pliki P2K Silkroad nie mają być otwierane ręcznie, ale można je edytować za pomocą edytora szesnastego XVI32.

Jak otworzyć plik PK2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PK2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PK2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PK2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PK2

Inne problemy z plikiem PK2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PK2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PK2:

  • plik PK2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PK2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PK2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik