• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PJS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PJS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PJS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PJS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Phoenix Japanimation Society Subtitle Format Phoenix Japanimation Society

Co to jest plik PJS?

Plik napisów filmowych utworzony w formacie Phoenix Society Japanimation Society (JPS). Używa prostego formatu tekstu wskazującego czas rozpoczęcia i zakończenia każdego z napisów, na przykład:

1234, 2345, "Moje podtytuły filmu". 3456, 4567, "Moje podtytuły filmu 2."

Czasy napisów są w dziesiątej sekundy.

Jak otworzyć plik PJS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PJS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PJS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PJS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PJS

Inne problemy z plikiem PJS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PJS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PJS:

  • plik PJS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PJS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PJS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik