• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Project64 Game Progress Format Project64

Co to jest plik PJ?

Zapisany plik gry stworzony przez Project64 (PJ64), emulatora Nintendo 64. Zapisuje zapisany stan gry w skompresowanym formacie ZIP. Służy do zapisywania i ładowania emulowanych migawek podczas rozgrywki.

Zapisane pliki stanu programu Project64 zazwyczaj zawierają rozszerzenie ".Pj.Zip", czyli rozszerzenie natywne używane przez aplikację. Rzadko są rozpowszechniane jako pliki ".Pj".

Jak otworzyć plik PJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PJ

Inne problemy z plikiem PJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PJ:

  • plik PJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik