• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PIXADEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PIXADEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PIXADEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PIXADEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CandyBar Pixadex Icon Format The Iconfactory

Co to jest plik PIXADEX?

Plik obrazu ikon wykorzystywany przez CandyBar i inne aplikacje ikon zgodne ze standardem Pixadex. Przechowuje wiele zdjęć w różnych rozdzielczościach (iE, 512x512, 256x256, 128x128 itd.). Służy do stosowania ikon niestandardowych do systemu operacyjnego Mac OS X.

Pixadex, opracowany przez The Iconfactory, został połączony z oprogramowaniem CandyBar.

Jak otworzyć plik PIXADEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PIXADEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PIXADEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PIXADEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PIXADEX

Inne problemy z plikiem PIXADEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PIXADEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PIXADEX:

  • plik PIXADEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PIXADEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PIXADEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik