• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PIPE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PIPE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PIPE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PIPE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PIPE-FLO Professional Piping System Project Design Format Engineered Software

Co to jest plik PIPE?

Plik CAD utworzony przez PIPE-FLO, program do projektowania systemów rurowych. Zapewnia schemat układu rurociągów (seria, rozgałęzienie lub zapętlenie) i może obejmować rurociągi, pompy, sprężarki, zawory regulacyjne i inne elementy. Stosowany zarówno do instalacji cieczy jak i gazów.

Projekty PIPE-FLO są wykorzystywane do projektowania i planowania instalacji rurowych przed ich skonstruowaniem. Projekty mogą być symulowane w oprogramowaniu, aby wyświetlić podgląd wydajności w przewidywanych warunkach.

Pliki PIPE są tworzone przez profesjonalne, kompresyjne i pakiety PIPE-FLO, a także przepływ płynów Premium.

Jak otworzyć plik PIPE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PIPE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PIPE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PIPE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PIPE

Inne problemy z plikiem PIPE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PIPE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PIPE:

  • plik PIPE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PIPE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PIPE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik