• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PIGS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PIGS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PIGS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PIGS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Indigo Renderer Compressed Scene Format Glare Technologies

Co to jest plik PIGS?

Scena 3D wykorzystywana przez program Indigo Renderer, program służący do generowania fotorealistycznych zdjęć. Zapisuje plik sceny .IGS, ale pakuje go za pomocą kompresji .ZIP, dzięki czemu rozmiar pliku jest mniejszy. Często wyeksportowane przy użyciu wtyczki Indigo Renderer, która jest dostępna dla kilku modeli 3D, w tym 3ds Max, Blender, Cinema 4D i Maya.

Pliki PIGS mogą być importowane do programu Indigo Renderer, a następnie renderowane, aby wygenerować ostateczny obraz.

Jak otworzyć plik PIGS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PIGS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PIGS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PIGS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PIGS

Inne problemy z plikiem PIGS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PIGS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PIGS:

  • plik PIGS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PIGS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PIGS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik