• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PICKLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PICKLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PICKLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PICKLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Python Pickle Format Python

Co to jest plik PICKLE?

Plik utworzony przez pickle, moduł Pythona, który pozwala na szeregowanie plików na dyskach i deserializację z powrotem do programu w czasie wykonywania. Zapisuje strumień bajtów reprezentujący obiekty. Często korzysta z rozszerzenia .P, zamiast ".Pickle".

Proces serializacji nazywany jest "trawieniem", a deserializacja nazywana jest "rozproszeniem".

Jak otworzyć plik PICKLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PICKLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PICKLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PICKLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PICKLE

Inne problemy z plikiem PICKLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PICKLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PICKLE:

  • plik PICKLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PICKLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PICKLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik