• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PI6

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PI6. Jeżeli chcesz otworzyć plik PI6, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PI6

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari Degas Image Format Atari

Co to jest plik PI6?

Grafika bitmapowa zapisana przez DEGAS, program do edycji grafiki komputerów Atari ST. Zawiera kolorowy obraz. Można je otworzyć przy użyciu XnView, aplikacji do przeglądania i konwersji obrazów między różnymi platformami.

Systemy Atari ST zostały opracowane pod koniec lat 80. i na początku lat dziewięćdziesiątych. Format obrazu PI6 jest rzadko używany lub już używany.

Jak otworzyć plik PI6?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PI6 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PI6 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PI6 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PI6

Inne problemy z plikiem PI6

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PI6 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PI6:

  • plik PI6 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PI6 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PI6 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik