• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PI2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PI2. Jeżeli chcesz otworzyć plik PI2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PI2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Portrait Innovations High Resolution Image Format Portrait Innovations

Co to jest plik PI2?

Cyfrowy format zdjęć w wysokiej rozdzielczości używany przez studio firmy Portrait Innovations. Zapisane w zastrzeżonym formacie obrazu, które można wyświetlać tylko za pomocą oprogramowania Portrait Innovations.

Pliki PI2 mogą znajdować się na płytach CD ze zdjęciami o niskiej rozdzielczości .JPG. Pliki Portrait Innovations (PI2) to obrazy wysokiej rozdzielczości, które są szyfrowane z myślą o prawach autorskich.

Jak otworzyć plik PI2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PI2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PI2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PI2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PI2

Inne problemy z plikiem PI2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PI2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PI2:

  • plik PI2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PI2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PI2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik