• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Phun Compressed Phunlet Format Algoryx Simulation

Co to jest plik PHZ?

Folia zip wykonana z Phun, aplikacja piaskownicy fizycznej 2D. Zawiera plik danych .PHN, a także miniaturkę .PNG i plik checksums.Txt. Może tworzyć Phun beta 5 i później.

Pliki PHZ mogą być rozpakowane przy użyciu programu do dekompresji plików, takiego jak WinZip lub WinRAR.

Jak otworzyć plik PHZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHZ

Inne problemy z plikiem PHZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHZ:

  • plik PHZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik