• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PHP Web Page N/A

Co to jest plik PHTML?

Strona WWW zawierająca kod PHP. Analizowany przez silnik PHP na serwerze sieci Web, który dynamicznie generuje kod HTML. Często używane do dostępu do bazy danych, takie jak pobieranie danych z bazy danych MySQL. Może być uruchamiany przy użyciu Apache lub Windows Server z zainstalowanym silnikiem PHP.

Strony PHP zwykle używają rozszerzenia pliku .PHP.

Jak otworzyć plik PHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHTML

Inne problemy z plikiem PHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHTML:

  • plik PHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik