• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PHP Web Page Format N/A

Co to jest plik PHTM?

Strona WWW zawierająca kod PHP. Analizowany przez silnik PHP na serwerze sieci Web, który dynamicznie generuje kod HTML, który jest wysyłany do przeglądarki klienta. Często używane do uzyskiwania dostępu do informacji o bazie danych.

Strony PHP mogą też używać rozszerzenia .PHTML, chociaż standardowe rozszerzenie .PHP jest najczęstsze.

Jak otworzyć plik PHTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHTM

Inne problemy z plikiem PHTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHTM:

  • plik PHTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik