• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe RoboHelp Phrase Format Adobe Systems

Co to jest plik PHR?

Zwykły plik tekstowy stworzony przez RoboHelp, program służący do tworzenia dokumentów pomocy systemu Windows. Zapisuje listę niestandardowych fraz, które zostały określone przez autora dokumentacji pomocy, z których każda może być dopasowana do tematów, gdy czytelnik pomocy szuka dokumentacji. Zapisano w ramach projektu pomocy (plik .XPJ).

Jak otworzyć plik PHR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHR

Inne problemy z plikiem PHR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHR:

  • plik PHR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik