• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PHP Script Or Page N/A

Co to jest plik PHP?

Plik PHP jest stroną zawierającą kod PHP (Hypertext Preprocessor). Mogą zawierać funkcje PHP, które mogą przetwarzać formularze online, pobierać datę i godzinę lub uzyskać dostęp do informacji z bazy danych, na przykład bazy danych MySQL.

Kod PHP na stronie internetowej jest przetwarzany (analizowany) przez silnik PHP na serwerze internetowym, który dynamicznie generuje kod HTML. HTML, który zawiera treść strony internetowej, jest następnie wysyłany do przeglądarki użytkownika.

Dlatego użytkownik nigdy nie widzi rzeczywistego kodu PHP zawartego na stronie internetowej, nawet podczas przeglądania źródła strony.

index.Php - często domyślny plik, który ma zostać załadowany, gdy przeglądarka sieci Web klienta poprosi o katalog z serwera WWW obsługującego PHP. Na przykład, jeśli jest wymagane http://sampledomain.Com/, załadowano http://sampledomain.Com/index.Php.

Jak otworzyć plik PHP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHP

Inne problemy z plikiem PHP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHP:

  • plik PHP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik