• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHOTOSHOW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHOTOSHOW. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHOTOSHOW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHOTOSHOW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio PhotoShow Project Sonic Solutions

Co to jest plik PHOTOSHOW?

Projekt pokazu slajdów stworzony przez Roxio PhotoShow, program dołączony do Roxio Creator służący do tworzenia osobistych pokazów slajdów. Często zawiera cyfrowe zdjęcia i filmy. Może być nagrany na DVD lub eksportowany do formatu wideo .WMV i .MPG.

Jak otworzyć plik PHOTOSHOW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHOTOSHOW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHOTOSHOW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHOTOSHOW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHOTOSHOW

Inne problemy z plikiem PHOTOSHOW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHOTOSHOW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHOTOSHOW:

  • plik PHOTOSHOW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHOTOSHOW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHOTOSHOW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik