• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHN. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Algodoo Phun Phunlet Algoryx Simulation

Co to jest plik PHN?

Scena animacji lub "materiałeta," utworzona przy użyciu Phun, programu tworzenia fizyki 2D. Zapisane w formacie tekstowym zawierającym obiekty i właściwości obiektu.

Przykładami obiektów, które mogą znajdować się w pliku Phun są: okręgi, pudełka, wieloboki, płaszczyzny, sprężyny, uchwyty, zawiasy, długopisy i grupy. Każdy obiekt zawiera własną listę właściwości, na przykład położenie, rozmiar, kolor itp.

Jak otworzyć plik PHN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHN

Inne problemy z plikiem PHN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHN:

  • plik PHN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik