• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pro Home Manager Data Format Pro Home Manager

Co to jest plik PHM?

Baza danych używana przez program Pro Home Manager, program do zarządzania domami i magazynami. Mogą zawierać harmonogramy konserwacji, przypomnienia o spotkaniu, umowy o świadczenie usług i wykaz aktywów domowych.

Domyślna baza danych Pro Home Manager ma nazwę " Mój dom.PHM " i jest otwierana automatycznie po uruchomieniu programu.

Jak otworzyć plik PHM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHM

Inne problemy z plikiem PHM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHM:

  • plik PHM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik