• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kindle Popular Highlights Format Amazon

Co to jest plik PHL?

Plik utworzony przez czytnik e-czytnika Amazon Kindle. Sklepy Ulubione Najciekawsze, które są sekcjami lub frazami w e-książkach, które zostały wyróżnione przez użytkowników Kindle. Umożliwia szarą linię przerywaną podkreślenie zachowań dla popularnie zaznaczonych elementów. Zapisano w formacie XML.

Popularne Motywy są dostępne, aby pomóc użytkownikom skupić się na fragmentach wyróżnionych przez wszystkich użytkowników Kindle.

Aby wyłączyć popularne wyróżnienia w punkcie Kindle, wybierz ikonę informacji, wybierz Ustawienia i wyłącz opcję Popularne highlights.

Jak otworzyć plik PHL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHL

Inne problemy z plikiem PHL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHL:

  • plik PHL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik