• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PGT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PGT. Jeżeli chcesz otworzyć plik PGT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PGT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pokémon Gift Format Pokemon Mystery Gift Editor

Co to jest plik PGT?

Plik gry używany przez gry Pokémon do konsoli do gier Nintendo DS. Zapisuje prezent w grze, który jest używany do odblokowania zawartości gry. Mogą zawierać informacje dotyczące elementu lub zdarzenia.

Dane prezentów Pokémon są zapisywane w grach zapisanych w programie Pokémon (pliki .SAV), które są tworzone na kartach Nintendo DS. Pliki PGT można edytować w Edytorze upominków Pokémon Mystery, a także w Pokesav. Dodatkowo program Pokesav może importować pliki PGT do istniejących plików SAV.

Jak otworzyć plik PGT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PGT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PGT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PGT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PGT

Inne problemy z plikiem PGT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PGT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PGT:

  • plik PGT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PGT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PGT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik