• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PGI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PGI. Jeżeli chcesz otworzyć plik PGI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PGI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Video Recording Format N/A

Co to jest plik PGI?

Plik utworzony przez różne urządzenia rejestrujące, w tym urządzenia Panasonic, JVC i Canon. Zawiera godzinę, czas trwania i informacje o tytule nagranych filmów. Zazwyczaj znalezione z plikami .MOD i .MOI.

Jak otworzyć plik PGI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PGI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PGI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PGI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PGI

Inne problemy z plikiem PGI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PGI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PGI:

  • plik PGI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PGI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PGI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik