• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PFV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PFV. Jeżeli chcesz otworzyć plik PFV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PFV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PhotoFiltre Studio Data Format Antonio Da Cruz

Co to jest plik PFV?

Plik grafiki wektorowej używany przez PhotoFiltre Studio, program retuszujący obraz. Pliki te zawierają grafikę wektorową, która wykorzystuje punkty, linie, krzywe i kształty do reprezentowania obrazów w grafikach komputerowych. Obrazy wektorowe można także zmieniać lub rozciągać i zachować ich jakość w odróżnieniu od bitmap.

Jak otworzyć plik PFV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PFV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PFV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PFV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PFV

Inne problemy z plikiem PFV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PFV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PFV:

  • plik PFV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PFV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PFV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik