• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Image Studio Picture File Format Antonio Da Cruz

Co to jest plik PFS?

Plik PFS jest plikiem wyboru utworzonym przez program PhotoFiltre Studio, program retuszujący obraz. Zawiera współrzędne używane przez narzędzie wyboru wielokątów edytora obrazu w celu narysowania linii między podanymi współrzędnymi. Pliki PFS są zapisywane w zwykłym tekście.

Gdy kod wewnątrz pliku PFS jest uruchamiany przez program PhotoFiltre Studio, współrzędne są połączone przez linie. Po osiągnięciu ostatniej współrzędnej linia łączy się z powrotem do punktu początkowego. Ściśle mówiąc, plik wyboru jest zwykłym zwykłym plikiem tekstowym, ale jest zapisywany w pliku PFS zamiast pliku .TXT.

Jak otworzyć plik PFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PFS

Inne problemy z plikiem PFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PFS:

  • plik PFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik