• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PFL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PFL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PFL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PFL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PDFill Project Format PlotSoft

Co to jest plik PFL?

Zmodyfikowany dokument PDF utworzony za pomocą programu PDFill, programu do edycji plików PDF. Mogą zawierać dodatkowy tekst, obrazy, znaczniki, komentarze i formularze z edytowalnymi polami. Może być eksportowany jako standardowy plik .PDF.

Jak otworzyć plik PFL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PFL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PFL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PFL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PFL

Inne problemy z plikiem PFL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PFL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PFL:

  • plik PFL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PFL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PFL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik