• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PFI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PFI. Jeżeli chcesz otworzyć plik PFI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PFI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Panorama Factory Bitmap Image Format PhotoFiltre Studio

Co to jest plik PFI?

Plik obrazu Raster utworzony przez program PhotoFiltre Studio, program do edycji zdjęć dla systemu Windows. Zawiera grafikę rysowaną przez użytkownika i obsługuje wiele warstw edycyjnych na tym samym obrazie. Używany jako macierzysty format zapisu dla oprogramowania.

Pliki plików PFI można zapisać w kilku standardowych formatach obrazu bitmapowego, w tym .JPG, .PNG, .TIF i .BMP.

Jak otworzyć plik PFI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PFI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PFI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PFI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PFI

Inne problemy z plikiem PFI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PFI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PFI:

  • plik PFI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PFI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PFI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik