• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PFG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PFG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PFG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PFG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JEEPersDX Configuration Format Dave2

Co to jest plik PFG?

Plik używany przez jEEPers, program używany do modyfikowania mikrokontrolerów AVR. Zawiera instrukcje dotyczące modyfikowania programów AVR na pokładzie. Określa bazowy obraz mikrokontrolera Intel Hex, jak również zmiany konfiguracji obrazu.

Pliki PFG są przechowywane w formacie zwykłego tekstu i zawierają zastrzeżony kod, który jest interpretowany przez silnik skryptów jEEPers.

Jak otworzyć plik PFG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PFG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PFG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PFG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PFG

Inne problemy z plikiem PFG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PFG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PFG:

  • plik PFG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PFG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PFG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik