• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PFA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PFA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PFA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PFA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Printer Font ASCII Format N/A

Co to jest plik PFA?

Czcionka Adobe Type 1 zawierająca kontury znaków w czcionce. Sformatowany w tekście ASCII (format czytelny dla człowieka). Powinny być przechowywane w folderze Fonts systemu.

Jak otworzyć plik PFA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PFA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PFA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PFA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PFA

Inne problemy z plikiem PFA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PFA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PFA:

  • plik PFA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PFA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PFA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik