• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PER. Jeżeli chcesz otworzyć plik PER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Age Of Empires Personality Format Microsoft

Co to jest plik PER?

Plik sztucznej inteligencji (AI) używany przez Age of Empires (AoE), gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Zawiera ustawienia dotyczące sposobu podejmowania decyzji przez komputer. Mogą określać parametry jednostek budowlanych lub jak duża armia musi być przed atakiem. Utworzono w ramach procesu projektowania scenariuszy kampanii.

Ponieważ pliki PER są zapisywane przy użyciu zwykłego formatowania tekstu, można je edytować edytorem tekstowym.

Jak otworzyć plik PER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PER

Inne problemy z plikiem PER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PER:

  • plik PER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik