• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PEP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PEP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PEP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PEP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboProject Project Format Office Work Software

Co to jest plik PEP?

Projekt utworzony z TurboProject, program planowania i harmonogramowania projektów. Służy jako projekt planu, który zawiera działania, ramy czasowe, zaplanowane zasoby, powiązania z obiegiem pracy, cele i kamienie milowe. Służy do planowania, harmonogramowania i zarządzania projektami.

TurboProject jest dostępny w wersji Express, Standard i Pro.

Jak otworzyć plik PEP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PEP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PEP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PEP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PEP

Inne problemy z plikiem PEP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PEP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PEP:

  • plik PEP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PEP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PEP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik