• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PEGN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PEGN. Jeżeli chcesz otworzyć plik PEGN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PEGN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Peggle Nights Replay Format PopCap Games

Co to jest plik PEGN?

Plik odtworzenia gry stworzony przez Peggle Nights, gra wymagająca od graczy wyczyszczenia kołków na każdym poziomie. Umożliwia użytkownikom oglądanie odtwarzania ich gry. Mogą być udostępniane i oglądane przez innych użytkowników Peggle Nights.

Peggle Deluxe zapisuje rejony z rozszerzeniem .PEG.

Jak otworzyć plik PEGN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PEGN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PEGN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PEGN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PEGN

Inne problemy z plikiem PEGN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PEGN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PEGN:

  • plik PEGN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PEGN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PEGN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik